Sergejus Korsunas
Sergejus Korsunas

Esu Sergejus Korsunas – savo kelionė OCR Baltic Warriors komandoje pradėjau 2019 metais po pirmų savo gyvenime lenktynių – Alfa Run. Vienas bičiulis pakvietė sudalyvauti ir kas gi galėjo pagalvoti kad tai taps dar vienas gyvenimo išbandymas ir tarpsnis. Susipažinus su komandos nariais buvau pakviestas sudalyvauti kitose lenktynėse, kurios vyko Lenkijoje – Hero run. Ir galiu pasakyti nuo to laiko kas kart pasibaigus vienom varžybom, su nekantrumu laukiu kitų. Ir tai ko gero motyvuoja bei padeda tobulėti. Teko dalyvauti Latvijoje – Patria City Run, Drosmes Skrejens. Estijoje – Vagilase jooks Lahte. Lietuvoje – Kiškio dauba, Alfa Run.

Adrenalinas, noras įveikti savo baimes bei pasitikėjimas savim – visa šita galima patirti varžybose.

Šiai dienai dar neteko pakilti ant nugalėtojų pakylos, bet tikiu viena diena tai bus. Svarbu tikėti ir save motyvuoti.

Labiausiai patinkančios kliūtys bendros – kūno ištvermės, tokios kaip smėlio maišų nėšimas, rastų nėšimas, padangų stumdymas ir t.t.

Aišku techninės kliūtys ne išimtis – labiausiai patinka – Monkey bar, virvės lipimas, Low rig (padangų arba kitų metalinių konstrukcijų), sienų perlipimas ir t.t.

Šiai dienai – žiedų kliūtys jau po biški tampa įveikiama, dar šiek tiek treniruočių ir šita kliūtys taip pat bus jau nebe tokia grėsminga.

Bėgimas niekada nebuvo mano stiprioji dalis, bet per paskutinius du metus labai pagerinau savo reultatus.

Ir tai tik viso šito kelionės pradžia.

Tikiu, kad sunkiu darbu ir noru viska galima pasiekti.

atgal į komandos puslapį