“OCR Baltic Warrior Race” – Pažadink karį savyje!

Meskite baltiškąjį iššūkį sau ir draugui, broliui, sesei, kaimynui, kurjeriui, bet kam, nes kartu daug smagiau!
Senovės Jotvingių ir Lietuvių žemėse, visai netoli Baltijos jūros vyks istorinės OCR Baltic Warrior varžybos. Jūsų lauks išskirtinis kliūčių ruožas, senovės baltų verti išbandymai ir uždegančios dalyvių šypsenos.

Kur – Klaipėda

Kada – 2023 m. rugsėjo 30 d.

Kiek  ~10 km / 25 kliūtys, o vaikams – 1 km / 10 kliūčių.

…ir tūkstantis priežasčių kodėl verta registruotis jau šiandien. 

Bilietai

Susipažinkite su kliūtimis:


Senovės Skalvių žemėje Nemuno žemupyje Jūsų lauks “Balansuojantis Skalvis” (dar žinomas kaip Balansas) – nes geriau išbandyti save kliūtyje, nei balansuoti ties “noriu-nenoriu”.

“Jotvingių likimo ratas” (dar žinomas kaip Spinning Wheels) – kuriame jūs susitiksite su savo lemtimi, kovosite su valdomomis ir nepavaldžiomis jėgomis stengiantis pasiekti kitą pusę. Nebūkite suklaidinti! Spinning wheels iš anglų kalbos verčiamas kaip “verpimo ratelis” – dirbti reikės tikrai ne kojomis. Susitikus su Jotvingių likimo ratu teks dirbti rankomis. 

“Prūsų spurtas” (dar žinomas kaip Monkey Bar) – kuriame turėsite atitrūkti nuo varžovų, šokinėdami per kopetėles kaip tikras Prūsų žemių  karys, vykstantis ginti savo žemių. Neapsigaukite, tai tik atrodo kaip smagus pakybojimas. Čia prireiks Jūsų bebaimiškumo ir šalto proto. 

“Šokinėjimo akmenys” (dar žinomi kaip Ninja Step) – kliūtis,  kurioje turėsite patrepsėti  kaip varlės, ir būti spartesni už pačią lūšį, kad nejaustumėt varžovo šnopavimą į nugarą. 

Tebūna Jums Aušautas palankus!