Mindaugas Bacevičius
Mindaugas Bacevičius

1982m gim.

Kiek save prisimenu visad būdavau judrus ir aktyvus vaikis. Meilė sportui matyt užprogramuota mano DNR, todėl jis mane lydi nuo vaikystės ir iki šių dienų.

Visada norėdavau daug visko išbandyti ir patirti, todėl veiklų turėta visokių, kur per ilgą laiko tarpą išsigryninau kas iš tikrūjų man patinka. Taigi pastaruosius 15 metų vystau dvi kryptis: tinklinis ir nardymas (nu čia net ne sportas, bet muša per galvą gerai 🙂 ).

Bet va pastaruoju metu vis kažko trūkdavo ir net nesuprasdavau ko 🙂 . Jau ankščiau matydavau kaip pažystami purve murkdosi, ar ten paduse po finišo ant žemes raitosi,  ar tai šypsena, o gal tai skausmo perkreiptas veidas. Ir man pasamonėje viskas formavosi, kol per laiką tiesiog natūraliai kažko tokio pradėjau pats norėti. Norėti kovos su savim, kovos su gamta. Taip ir naturaliai išlindo OCR , kuris visas šias dedamąsias gali pasiūlyti.

Patirtis kol kas jokia. Viskas prasidejo  nuo renginuko 2019 su SwampMan vyriokais “apšildė” taip, kad sekančią dieną paeit normaliai negalėjau (nu bet dar buvau žalias), 2020 sustiprėjau ir surengta SwampMan maratoninė trasa mane į gabalus sudraskė 🙂 trečią kartą su jais turėsiu reikalų tik gerai pagalvojęs 😀 Ir keletas OCR etapų 2020. Taigi tobulėti yra tikrai kur ir mokytis iš patyrusių komandos narių.

Medaliai ir pergalės šaunus dalykas, tačiau man tai nėra pagrindinis tikslas. Tikslas sau kryptingai tapti geresniu rytoj, negu esu šiandien. O prie ko tai nuves bus matyt…..

Stengiuos vadovautis tokiomis savo Dogmomis:

Išejimas iš konforto yra smagu, bet su protu.

Žaloti save gali, bet tiek kiek leidžia tavo kūnas.

Bėgti gali tik tiek kiek leidžia širdis.

Ir pabaigai esu čia pagrinde dėl OCR BALTIC WARRIORS komandos. Jaučiu, kad tokios draugiškos chebros neegzistuoja!!!

atgal į komandos puslapį