Esu iš nedidelio Šilutės miesto. Aktyviai sportuoju jau daug metų, nuolatos sau keliu aukštus tikslus, iššūkius ir stengiuosi juos įgyvendinti. Bėgti mėgau visuomet, ypač ilgesnių nuotolių bėgimus. Sportuojant sporto salėje kūnas tobulėjo, bet viduje nuolat kažko trūko. O trūko, kaip vėliau supratau: azarto, adrenalino, palaikymo, komandinės dvasios, pergalės jausmo.

Pirmosios mano varžybos ir pažintis su OCR ­­- 2019 m. ,,Kiškio dauba‘‘, pirmoji mano pergalė.

Toliau sekė ,,Bebro takas‘‘. Šių metų ,,Alfa run‘‘ buvo tos varžybos, kurios mane stipriausiai pakylėjo ir motyvavo,  viduje pajutau stiprų norą kovoti, dar labiau tobulėti. Varžybose susižavėjusi stebėjau Ocr Baltic Warriors komandą ir svajojau tapti jos dalimi. Po varžybų nedrąsiai parašiau motyvacinį laišką ir buvau draugiškai priimta. Gailiuosi, kad neprisijungiau anksčiau, kad vis abejojau savimi, nedrįsau, nesijaučiau tokia stipri kaip kiti komandos nariai. Vienas lauke – ne karys. Komandoje gavau visokeriopą pagalbą ir palaikymą. Mes kovojame kartu, o ne vieni prieš kitus,  stengiamės  bendram tikslui, populiarindami šį ekstremalų sportą Lietuvoje, pristatydami savo komandą kitose šalyse, rodydami pavyzdį, palaikydami ir motyvuodami vieni kitus.

Šis sportas man leido suprasti kokia aš esu iš tiesų stipri. Dalyvaudama pajutau, kad turiu laimėjimui reikalingą energijos užtaisą: ištvermę, jėgą, greitį, kovingumą. Džiaugiuosi, kad kelis kartus buvau pakviesta sudalyvauti komandiniame bėgime Latvijoje su stipria klubo komanda. Tai buvo neįkainojama patirtis. Pergalė komandoje atneša daug didesnį džiaugsmą, nei asmeninis pasiekimas. Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi Ocr Baltic Warriors šeima.

Laimėjimai:

2019 metai:

Kiškio dauba (6 km.)  1-oji vieta.

2020 metai:

Alfa run (10 km.) 1-oji vieta.

Patria mud run, Latvija (5 km.) 1-oji vieta

Patria mud run, Latvija komandinis bėgimas (10 km.) 1- oji vieta

Extreme run (10 km.) 2- oji vieta

Drosmes Skrejiens Liepaja, Latvija komandinis bėgimas (14 km.) 2- oji vieta

atgal į komandos puslapį