Sandra

Gim. 1987


Tam, kad jaustumeisi iš tiesų laimingas, turi būti šalia tų, su kuriais gera, su kuriais gali jaustis savimi, kurie pastebi tikrą gyvenimo grožį aplink save ir tie, kurie saugo bei vertina tikrą laimę.


Nuostabus jausmas pagaliau įgyvendinti tai, kas seniai užgimė širdyje, o dar nuostabesnis – tai daryti su komanda, šeima ir mėgautis kiekviena akimirka. Gyvenimo grožis bei įdomumas būtent ir yra tos
vis besikeičiančios ir skirtingos akimirkos, mokėjimas džiaugtis smulkmenomis ir atrasti grožį mažuose dalykuose. Ir tam kad padarytum tai, kas vakar atrodė neįmanoma, turi šimtus, tūkstančius, šimtus tūkstančių kartų daryti įmanomus dalykus Šiandien!


Truputį apie mane:
Kokia esu?
Visokia.
Kartais – iki beprotybės bebaimė, kartais – tikinti siūstais ženklais ir pagaliau tuo, kad savo gyvenimo istoriją kuriame mes patys..
Pradedant nuo pradžių – įvairus sportas niekada man nebuvo svetimas, pradedant spotiniais šokiais, baigiant laipiojimu su kliūtimis aukštai medžiuose.

Vienintelis dalykas, ko nemėgau, nenorėjau ir apeidavau, nustumdavau ar kitaip atsikratydavau – buvo bėgimas, todėl OCR palydėdavau tik pavydžiu žvilgsniu.
Iki 2020.02.02 rimtai bėgus buvau tik vieną kartą.. Mokyklos laikais.. Nuo kūno kultūros mokytojos. Ir tą rekordą abejoju ar kada pagerinsiu. Jei reiktų lažintis – sakyčiau kad tai buvo pirmosios mano OCR
varžybos, nes kai dabar praeinu pro kelio viduryje tuo metu pasitaikiusią tvorą susimastau kaip man išvis pavyko ją ne tai kad perlipti, bet peršokti.. Šias „varžybas“ laimėjau! Įspūdį paliko gerą!

Žinoma tėvai vėliau buvo kitos nuomonės. Bet čia ne apie tai.


Dar 2019m. vasarą pasakyta frazė „nežinau kas turi nutikti mano gyvenime, kad pradėčiau bėgioti“ tapo lemtinga. Visi žinome posakį apie tą – Niekada. Paskutinę tų metų dieną gavau iššūkį – nubėgti pirmus 5km., nuo kurio ir prasidėjo mano kelionė senos svajonės link. Iššūkius aš mėgstu. Labai. O juos įvykdyti dar labiau!


LTeam X-trasa Druskininkuose tapo pirmąja liudininke, kad iššūkis įvykdytas. Turint omeny mano ankstesnį santykį su bėgimu galėjau pirmąjam kartui pasirinkti kažką paprastesnio, bet lengvas kelias– ne mano kelias!
Tuose miškuose aš atidaviau labai daug, bet daug ir gavau. Tikiu kad į mūsų gyvenimus tam tikri žmonės ateina tada, kada jų labiausiai reikia. Čia aš suradau OCR Baltic Warriors, o galbūt jie surado mane..
Sakoma, kad namai ten – kur širdis.
Taigi – Welcome Home!

atgal į komandos puslapį