Gim. metai 1978

Pirma pažintis su OCR disciplina įvyko gan spontaniškai ir be jokio plano – 2018m. rugpjūtį, iki tol visai nebėgiojęs, nusipirkau bilietus į ekstremalų bėgimą Bebro kelias. Sudalyvavau, buvo tikrai nelengva, bet patiko. Tuo pačiu supratau, kad apie bėgimą neturiu nei žaliausio supratimo ir galvoje įsijungė kažkoks laikrodinis mechanizmas, kuris tiksėdamas vis didesniu dažniu, pradėjo įtraukinėti mane į bėgimą, domėjimąsi juo. Taip palengva, su visom naujokų klaidom ir būdingais guzais pradėjau rinkti kilometrus.

Tikroji meilė ir aistra OCR sportui gimė 2019 metų gegužę, Baltarusijoje, Bison Race varžybose. Ten pat susipažinau su OCR Baltic Warriors komandos sielom ir įkūrėjais Dainiumi ir Dariumi, kurių dėka šis sportas populiarinamas Lietuvoje ir už jos ribų. Nuo tos dienos gyvenimas gan stipriai pasikeitė, atsirado labai konkretūs tikslai, treniruotės tapo kryptingos ir gerokai kokybiškesnės.

2019m sudalyvauta nemažai OCR varžybų tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse šalyse. Išlieta nemažai prakaito, nuplėšta ne viena nuospauda, nuolatos apsibraižęs ir nusėtas mėlynėm siekiau užsibrėžtų tikslų. Ir paskutinėse savo 2019m. sezono varžybose Latvijoje Patria Race iškovojau kvalifikaciją į OCR Europos čempionatą. Tai tik įrodo, kad jei kažko labai, labai nori ir įdedi pakankamai darbo ir pastangų – viskas įmanoma.

Man OCR yra ne šiaip sportas, o gyvenimo būdas, o OCR Baltic Warriors – tai ne šiaip komanda, tai Šeima.

atgal į komandos puslapį