Vasilijus Kabackis

Svieki, esu Vasilijus.

Gimimo metai 1983.

Esu iš Klaipėdos , bet paskutinius 15 metu gyvenu UK Londone.

2019 metais buvau pakviestas prisijungti prie OCR Baltic Warriors komandos.

Bėgimas mane jau domino seniai, bet rimtai tuo pradėjau užsimti tik metęs rūkyti, nuo 2016 balandžio. Tai padaryti paskatino mano aistra begimui ir begimui su kliūtimis.

Labiausiai man patikę Spartan bėgimai: 2018 prabėgau Pirma Spartan Super kas labai patko, tai buvo mano pats pirmasis OCR bėgimas. Bėgioju jau 4+ metus, tarp tų metų jau galima suskaičiuoti 5 oficialius maratonus: Nice x2, Brighton, Klaipėda, Mottingham. 1 oficialus Ultra maratonas 76km. Na ir žinoma besiruošiant maratonams ar ilgoms distancijoms dar tiek pat neužregistruotų oficialiai maratoninių ir ultramaratoninių distancijų.

Šiais metais įveikiau 12 valandų begimą, tam pasirinkau Anglijos pakrantę nuo Whitstable iki Hyte miestelio. Išviso nubėgau 106 km, kas butų mano ilgiausia įveikta distancija. Kaip jau rašiau, taip pat patinka Spartan bėgimai. Iš ju jau nubėgau tik 7, kolkas. Megstamų kliūčiu neturiu, nes patinka viskas , o ypač Spartan Beast distancija. Kuo daugiau kilometrų ir kuo daugiau kliučių tuo įdomiau. Šiemet išbandysiu save Spartan trifecta Windsor Age gruop ir dar kelis Spartan bėgimus. O labiausiai tikiuosi šiemet subėgti Spartan Ultra. Ir ateities planuose yra IronMan triatlonas.

atgal į komandos puslapį