Tinginys, oportunistas ir plevėsa. Su krūva žalingų įpročių ir dar žalingesniais kriterijais viskam, ką darau. Kadangi sportinė forma geriausiu atveju tik šiek tiek virš vidutinės, šį akivaizdų trūkumą kompensuoju kitomis pasibaisėtinomis asmeninėmis savybėmis.

Pagrindinis kriterijus – turi būti smagu. Kažkam smagu drožti ir šlifuoti savo fizinę formą ir rezultatą ir džiaugtis nugalėtojų pakyla. Kadangi aš tingiu ir dažnai nematau prasmės obliuoti save alinant fiziškai, man smagu tai, kas neišbandyta ir tai, kas man kelia baimę ir netgi paniką.

Tai gan universali filosofija, tinkama ne tik sportui, tačiau OCR disciplinose yra nemažai vietų, kur gali save įvarti į kampą. Kažkas alpsta nuo minties apie stomatologą, kitam pradeda tirtėti kinkos stovint kažkur aukščiau, trečią sukausto 12 tonų baimės nuo minties apie liftą ar siaurą vamzdį, pro kurį reikia spraustis. Kiekvienas mes turime savo demonus.

Aš laimiu kiekvieną kartą įveikęs savo demonus, tad dažnai trasoje aš su niekuo nelenktyniauju. Na, beveik niekuo. Kiekviename iššūkyje mano pagrindinis varžovas esu aš pats.

atgal į komandos puslapį