Modestas Juonys

1987 Daugai, Alytaus r / Vilnius

Pacituosiu vieną sakinį apie save, kurį išgirdau pas kardiologą 2018m – “šitas linkęs persistengti.. nuo šiol draudžiama sportuoti..” – kaip persistengti? Kaip draudžiama? Juk 31metai.. kad aš iš viso nesportuoju!!

Na laimei dėl draudimo sportuoti jie klydo, bet neklydo dėl polinkio persistengti, ypač darbe, kurį labai mėgstu ir dažnai įsitraukiu tiek, kad nukenčia kiti dalykai – miegas, mityba, svoris, sveikata, nervai ir t.t. Tie kas turėjo “burnout’ų” žino apie ką aš (dirbu biure ir su fiziniu aktyvumu pastaruosius keletą metų nieko bendro neturėjau).

OCR sportas, o tiksliau pirmos varžybos – bebro kelias tiesiogine ir netiesiogine prasme “įžemino” ir leido pabalansuoti šiuos dalykus.

Dabar periodiškai sportuoju, domiuosi sportu praktiškai, šiek tiek sveikiau maitinuosi, įveikinėju baimes (aukščio, siaurų plyšių, purvo, elektros ir tt).

Tai sportas kuriame visapusiškai tobulini save su kiekviena kliūtim, su kiekvienom varžybom randi naujų dalykų, naujų stiprybių ir silpnybių.

Tai sportas – kur pabandyti drįsta ne kiekvienas!

Nesiekiu aukštumų, bet mėgaujuosi kasdieniu tobulėjimu, naujais draugais (labai palaikanti OCR Baltic warriors šeima), naujom kliutim ir varžybom.

atgal į komandos puslapį