Ieva Gerulaitytė
Ieva Gerulaitytė

Gim. 1992

Kiek save atsimenu iš vaikystės man visada patiko aktyvus laisvalaikis, išbandžiau daug įvairių sporto šakų, nuo orientacinio sporto iki dziudo, tačiau nei vienas sportas ilgam mano gyvenime neužsibūdavo, visada trūkdavo to “kažko”, o bėgimas išvis man buvo viena nuobodžiausių sporto krypčių, bėgiodavau tik “gyvenimo priversta”.

Na ir vieną gražią vasaros dieną gavau pasiūlymą sudalyvauti ALFA RUN, ilgai nesvarsčiusi, pasakiau – lekiam! Žinoma būdama šiek tiek maksimalistė, pasirinkau 10 kilometrų bėgimą, net neįsivaizduodama kokios bus kliūtys ir tik bevažiuojant link varžybų įsijungiau Youtube ir peržiūrėjau praeitų metų ALFA RUN varžybų vaizdo įrašą ir TAIP , norėjau atgal namo, BET iš to išėjo nerealiausias dalykas mano gyvenime– aš supratau, kas buvo tas “kažkas” ko man visada trūko, man trūko adrenalino, trūko tikslo, trūko turbūt sunkiausio dalyko visiems žmonėms, pergalės prieš save, prieš savo baimes, trūko vidinės kovos ir pasakymo sau, kad AŠ galiu. Tada tose varžybose aš atradau dalį savęs, paleidau savo baimes ir supratau, kad OCR bėgimas yra tai ko aš ieškojau.

Tą kartą aš pirmą kartą pamačiau OCR BALTIC WARRIORS komandą, stebėjau Juos iš šalies, Jie visi buvo tokie vieningi, tokie stiprūs kartu, sunerimę vieni dėl kitų, džiaugsmingi vieni už kitus, Jie buvo kaip ŠEIMA, ta kurią suvedė gyvenimas, bendri tikslai, toks pats pamišimas ir meilė ekstremaliam sportui, tad grįžusi namo užpildžiau komandos nario formą ir štai aš čia, dėkinga už galimybę ir šiltą priėmimą į šią komandišką šeimą!

Apie mane pačią nėra daug ką pasakoti, esu menininkė ir vaikų darželio pedagogė, vienintelės grupės darželyje, kur ne tik vaikai, o ir auklėtoja vaikšto nubrozdintais keliais.

Ieva Gerulaitytė2

https://www.tv3.lt/naujiena/gyvenimas/998486/aukletojos-ievos-talentas-zavi-simtus-jos-kuriniai-vasaros-hitas

atgal į komandos puslapį