Gediminas Simutis

Esu sveikatingumo instruktorius, asmeninis treneris, mitybos konsultantas, bėgimo treneris, ekstremalaus kliūtinio bėgimo dabartinis Lietuvos čempionas Gediminas. Sportas, darbas sporto klube – tai mano gyvenimo būdas. Sportuoju jau daugiau nei 18 metų ir galiu drąsiai teigti, kad sportas tai ne tik geros sveikatos ir savijautos garantas, bet ir puiki priemonė charakteriui ugdyti, būti tokia savęs versija, kuria tik džiaugiesi ir neturi jokių baimių, barjerų, įsitikinimų.
Jau 4-ti metai kaip Klaipėdoje dirbu asmeniniu treneriu Sveikatingumo klube šeimai „Apelsinas“, tačiau prieš tai 10 metų daug keliavau, dirbau skirtingose šalyse, savanoriavau ir pavyko pažint 34 skirtingas šalis. Visur mane lydėjo sportas, buvau 800m bėgikas, kuris palaipsniui iš ilgo sprinto perėjo į pusės maratono distanciją, vėliau gauta trauma privertė 5 metus keisti sporto rūšį (virvės traukimas, lėkščiasvydis, žygiai, šachmatai, fitnesas). Tačiau įgytos žinios sporto seminaruose, mokymuose leido atrasti priemonių kaip susitvarkyti su savo buvusia trauma bei judėti pirmyn. Ir jau trys metai kaip priklausau Ekstremaliojo Sporto asociacijai “OCR BALTIC WARRIORS” ir dalyvauju tiek Lietuvos, Europos, Pasaulio čempionatuose ir kryptingai siekiu tapt geriausiuoju kokiu tik galiu būti.
Esu dirbęs įvairiausius darbus: apsaugos darbuotojas, skrajučių nešiotojas, animatorius tiek Lietuvoje tiek Italijoje, išsilaikiau kursus dirbti super jachtose, Švedijoje 2,5 metus buvau asmeniniu asistentu neįgaliam vaikinui, kuris buvo autistas, aklas, nekalbėjo, sunkiai vaikščiojo, dirbau Danijoje vaisiu ir daržovių sandėlyje, teko būti ir administratoriumi viešbutyje bei kempinge, po pusę metų savanoriavau Afrikoje ŽIV ir AIDS projekte bei Rumunijoje mokiau vaikus aktyviai gyvent ir sveikai valgyti, Jungtinėse Amerikos valstijose dirbau vaikų vasaros stovyklos vadovu, Lietuvoje jau 13-ką metų vasaromis dirbu sporto vadovu stovykloje „Pasaka“. Keliaujant ir dar dabar labai mėgau ir mėgstu seminarus, projektus ,kuriuose dėstoma saviugda arba dalykai, kurie man įdomūs. Turiu pluoštą sertifikatų nuo išgyvenimo gamtoje, pėdsekystės iki psichologo –coacherio.
Tačiau mažiau kalbų – daugiau veiksmo, susitikime trasoje ir siekime rezultatų, kaip vientisa graži komanda!
Kiekvienas žmogus kuris sako, jog aš galiu – jis yra teisus.
Kiekvienas žmogus kuris sako, jog aš negaliu – jis yra lygiai tiek pat teisus.
Tarpinio varianto nėra – kviečiu Tave jungtis į nuostabią OCR BALTIC WARRIORS KOMANDĄ , ir oh yes – važiuojam patirt geriausiai įmanomo laiko purve kartu !

atgal į komandos puslapį