Gim. 1983m.

iki 34 metų gyvenau monotonišką ir liūdną gyvenimą, darbas – namai, pavalgyti, pamiegoti, padirbti darbe ir savaitgalį “pailsėti” su alumi rankoje. Bet giliai viduje svajojau apie kitokį gyvenimą. Mačiau kaip mano įprotis – “poilsiauti su alumi ir cigaretėmis” įtakoja mano augantį sūnų. Tuomet ir nusprendžiau keisti gyvenimą kardinaliai ir pabandyti gyventi be šio “brudo”.

Pagyvenęs pusę metų be blogų įpročių, surasdavau laiko pabėgioti, bet iki pilnatvės vis tiek kažko trūko, Iki tol, kol pirmą kartą pabandžiau OCR Alfa run. Tai buvo kažkas nerealaus: reikėjo ne tik bėgti, bet dar ir įveikinėti įvairias kliūtis. Supratęs, kad tai man labai patinka, pradėjau važinėt po OCR varžybas ir pamačiau, kad joms reikia rimtai ruoštis. Tas pasiruošimas ir aistra OCR sportui tęsiasi iki šiol.

Sunkiausios mano išmėgintos varžybos buvo Baltarusių organizuojamas “Bison race”. Jose gausu techniškų, sunkių kliūčių, kurias visas pilnai įveikia tik maža dalis dalyvių.

Mėgstamiausias varžybas išskirti sunku tačiau man labai patinka kai susirenka visa mūsų OCR Baltic warriors šeima. Su jais bet kokio sunkumo kliūtys tampa įveikiamomis. Visada jaučiu didelį palaikymą ir gaunu tiek emocijų ir pasitikėjimo, kad užtenka pusmečiui.

Savo dar neilgoje OCR sporto karjeroje esu kelis kartus dalyvavęs OCR Europos ir Pasaulio čempionatuose, kur patekdavau į TOP 50-60 vietas.

Šiais metais Baltarusijoje Betta OCR race lipau ant nugalėtojų pakylos, užėmęs 3-ą vietą amžiaus grupėje.

Junkitės prie OCR Baltic warriors, jums čia visada padės bet kokiais klausimais, visada išties pagalbos ranką ir priims kaip šeimos narį!

atgal į komandos puslapį