Adrija Prokopenko

Sveiki. Esu Adrija, man 14 metų.

Kadangi mano tėtis dirba lengvosios atletikos treneriu, tai šia sporto šaka susidomėjau labai anksti. Sportuoti pradėjau gal nuo 7-8 metų.

Esu išbandžiusi įvairias lengvosios atletikos rūšis: vidutinių nuotolių distancijas, sprintą, šuolį į aukštį, šuolį į tolį.

Su OCR sportu pirmą kartą susidūriau 2019 metų rudenį Baltarusijoje, kur dalyvavome ,,Kopyl Race – 2019” varžybose. Ten teko išbandyti ne tik paprastą bėgimą, bet ir bėgimą per vandenį, griovius, į kalnus bei įveikti įvairias kliūtis. Buvo labai sunku, bet tai labai mane ,,užkabino”. Tada savo amžiaus grupėje iškovojau sidabro medalį. Antra pažintis su OCR varžybomis buvo Siguldoje “Patria Tough Run -2019”. Ten aš taip pat iškovojau sidabro medalį savo amžiaus grupėje. Tada šiose varžybose pirmą kartą teko susitikti ir su šauniausia OCR Baltic Warrios šeima bei dabartiniu treneriu, atsakingu už bėgimą – Dainiumi Liutkumi.

Tada motyvacija treniruotis dar labiau pakilo. ,,Drosmes Skriejens Plavinas – 2020” varžybose, moterų kategorijoje 7km distancijoje pavyko iškovoti sidabro medalį. ,,Patria Mud Run” Ozolniekuose savo amžiaus kategorijoje iškovojau 1 vietą. ,,Drosmes Skriejens Liepoja – 2020” išbandžiau savo galimybes ilgiausioje distancijoje ir moterų 14km bėgimo kategorijoje iškovojau sidabro medalį

💪

. Taip pat man patinka dalyvauti įvairiose LBMA rengiamose bėgimo varžybose, iš kurių taip pat parsivežiau daug įvairių spalvų medalių. Dabar pareigingai vykdau savo trenerių nurodymus bei užduotis ir nekantrauju išbandyti save varžybose!

atgal į komandos puslapį